Sport

Flota Świnoujście uległa Kluczevii Stargard

Porażka 2:1 na wyjeździe

Piłkarze Floty Świnoujście nie będą dobrze wspominali porażki na wyjeździe, jaką zgotowała im Kluczevia Stargard. Mecz, który został rozegrany w ramach 23 kolejki 4 ligi zachodniopomorskiej zakończył się wynikiem 2:1 dla gospodarzy. Goryczy może przydawać fakt, że do uszczknięcia choć 1 punktu zabrakło naprawdę niewiele, a może przy odrobinie szczęścia udałoby się to jeszcze wygrać.

Przebieg meczu

Pierwsza połowa od samego początku wyglądała dość obiecująco. Flota starała się przejąć inicjatywę i choć Kluczevia nie zamierzała ułatwiać gościom zadania, to jednak w końcu wysiłki naszych zawodników przyniosły efekt. W 21 minucie bramkę na 0:1 dla Floty strzelił Damian Staniszewski. Niestety, w 32 minucie doszło do wyrównania. Bramkę dla gospodarzy zdobył Yuaheni Savastsynau. W drugiej połowie Kluczevia wysunęła się na prowadzenie. Doszło do tego w 60 minucie za sprawą Kacpra Dudka. Flota bardzo starała się odrobić stratę, ale bez skutku. Końcowy rezultat to 2:1 dla gospodarzy.