Sport

Dobry mecz Floty Świnoujście i zwycięstwo u siebie

3:1 w Świnoujściu

Co by nie mówić o naszym klubie, Flota Świnoujście potrafi zagrać bardzo dobrze w piłkę i odebrać rywalom 3 punkty. Takie momenty sprawiają, że wraca wiara w zespół, który miewa też gorsze momenty i radzi sobie nie najlepiej. Jednakże teraz pokazaliśmy pazur. Flota podejmowała na własnym boisku Bałtyk Koszalin. Dzięki postawie naszych graczy udało nam się wygrać 3:1.

Przebieg meczu

Bałtyk Koszalin jest rywalem, którego nigdy nie należy lekceważyć. Tym bardziej cieszy fakt, że zawodnicy Floty od pierwszych minut postanowili się nie bać i śmiało podejść do rywalizacji. Efekt tego stał się taki, że w 18 minucie sędzia podytkował rzut karny, który został zamieniony na bramkę przez Kamila Późniaka. Nieco później, bo w 42 minucie na 2:0 podwyższył Michał Stasiak i właśnie takim wynikiem obie drużyny schodziły do szatni na przerwę. W drugiej połowie przez dłuższy czas mało się działo. Drugiego karnego dla gospodarzy w 78 minucie Dziuba Roman zamienił na trzeciego gola. Ledwie dwie minuty później Seweryn Kozakowski strzelił honorowego gola dla gości.