Sport

Porażka Floty i wielki niedosyt

Nie udało się wywieźć chociaż punktu

Niekorzystnym wynikiem dla Floty Świnoujście zakończyło się starcie z Wieżą Postomino w ramach 29 kolejki 4 ligi zachodniopomorskiej. Nasi piłkarze ulegli gospodarzom 1:0. Teoretycznie mecz ten mógł zakończyć się odwrotnie – Flota miała matematyczne szanse na zwycięstwo. Tymczasem pomimo starań nie udało się przywieźć do Świnoujścia choć jednego punktu.

Przebieg spotkania

Pierwsza połowa nie przyniosła żadnych akcji, które wymiernie mogłyby pokazać, że któraś z drużyn ma przewagę. Szczerze mówiąc, gdyby tak już zostało do końca całego meczu, to rezultat byłby dla gości znacznie korzystniejszy. Jednakże druga połowa nie okazała się szczęśliwa dla nas, choć na pewno była ciekawsza od pierwszej. Piłkarze Wieży zaczęli grać bardzo ostro, co w konsekwencji przyczyniło się do tego, że sędzia musiał wielokrotnie sięgać do kieszeni po żółty kartonik (jeden gracz obejrzał nawet czerwoną kartkę). Jedynego gola w tym spotkaniu zdobył w 77 minucie Andrzej Łyszyk, rzecz jasna dla gospodarzy.