Sport

Pewny tryumf Floty

3:0 w Świnoujściu

Wielkie gratulacje należą się piłkarzom Floty Świnoujście, która na własnym boisku rozbiła 3:0 Rasel Dygowo. Skuteczna i konsekwentna gra spowodowała, że możemy cieszyć się z 3 punktów. Wszyscy kibice na pewno byli bardzo zadowoleni z przebiegu tego spotkania. Rywalizacja miała miejsce w ramach 24 kolejki 4 ligi zachodniopomorskiej.

Przebieg meczu

Od samego początku meczu było widać, że gospodarze zamierzają zatrzymać w Świnoujściu trzy punkty. Odważna gra do przodu, walka w środkowej strefie boiska, a także konsekwencja w obronie – to wszystko pozwoliło nam osiągnąć bardzo przyzwoity wynik bramkowy na 0 z tyłu. Strzelanie rozpoczął w 22 minucie Damian Staniszewski. Nie minęło trzynaście minut a na 2:0 podwyższył Błażej Jezierski i z takim właśnie rezultatem oba zespoły schodziły do szatni na przerwę. W drugiej połowie gospodarze grali bardzo odpowiedzialnie i rozsądnie. Dzięki temu nie tylko udało się utrzymać korzystny wynik, ale też go poprawić. Dokonał tego w 61 minucie ponownie w tym meczu Staniszewski. Na końcowy wynik 3:0 Flota w pełni sobie zasłużyła.