Sport

Flota wygrywa u siebie 3:1

Zwycięstwo nad Iskierką Szczecin

Znakomite zwycięstwo odnieśli piłkarze Floty Świnoujście grając 1 kwietnia u siebie z Iskierką Szczecin. W ramach 22 kolejki 4 ligi zachodniopomorskiej nasz zespół nie przestraszył się gości i pewnie wygrał 3:1. Może to napawać optymizmem na dalszą część rundy wiosennej.

Przebieg meczu

Pierwszą połowę można ogólnie podsumować jednym zdaniem: rozważne zachowanie gospodarzy oraz ostra gra gości. Na pewni pomogło nam to, że już w 9 minucie objęliśmy prowadzenie. Na listę strzelców wpisał się Roman Dziuba. Iskierka w ciągu 45 minut nie była w stanie zagrozić bramce Floty, ale za to jej zawodnicy zarobili dwa żółte kartoniki. Na przerwę obie drużyny schodziły przy rezultacie 1:0. W drugiej połowie gospodarze postanowili pójść za ciosem. Udało im się to, gdyż w 65 minucie na 2:0 podwyższył Konstantin Karaman. Ten sam zawodnik ustrzelił swojego dubleta 9 minut później. Jedyną sensowną odpowiedzią gości była bramka honorowa na 3:1 z 82 minuty. Autorem gola został Damian Drumiak.