Aktualności Bezpieczeństwo i służby

Utrudnienia na drodze S3 w Dargobądzu zakończone – cztery osoby ranne po kolizji

W poniedziałek, GDDKiA ze Szczecina poinformowała o zakończeniu utrudnień drogowych na trasie S3 w miejscowości Dargobądz, która leży na terenie województwa Zachodniopomorskiego. Utrudnienia te były spowodowane przez wypadek, który miał miejsce na tej trasie, a wynikiem którego stało się zranienie czterech osób.

Nieszczęśliwe zdarzenie miało miejsce około południa. W trakcie jazdy odcinkiem łączącym Dargobądz i Świnoujście doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. W wyniku tego zdarzenia, czterech uczestników ruchu drogowego doznało obrażeń.

Wśród poszkodowanych znaleźli się dwaj mężczyźni oraz dwie kobiety. Jedna z rannych kobiet, w wieku 58 lat, doznała urazu biodra i klatki piersiowej. Na miejscu przybył śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przetransportował ją do szpitala.

Poza 58-latką, do szpitala przewieziono również 40-letnią kobietę, która odniosła uraz biodra, głowy i ręki. W wyniku zdarzenia, obrażeń doznał również 51-letni mężczyzna, który miał kontuzjowane biodro i kolano. Czwartą ofiarą wypadku był około 70-letni mężczyzna, który doznał stłuczenia barku oraz urazu ramienia.

Similar Posts